KPP Strzelce Opolskie

Aktualności

Statystyka dnia

2017-02-24
Zatrzymani na gorącym uczynku0
Zatrzymani poszukiwani0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący0
Wypadki drogowe0
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach0

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Zostań jednym z nas

  Osoby zainteresowane przystąpieniem do rekrutacji, już teraz mogą składać dokumenty niezbędne do wszczęcia postępowania kwalifikacyjnego w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich. W związku z utrzymującym się stanem epidemii, kandydaci do służby w trakcie pobytu w jednostce winni stosować maseczki ochronne.

 2. Dołącz do nas-zapraszamy na spotkanie

  Chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia. Mamy dla Ciebie bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego zawodu, przyjdź do Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich na spotkanie. W każdy wtorek począwszy od dnia 25 sierpnia 2020r. w godzinach od 10:00 do 14:00 będziemy do państwa dyspozycji. Dowiedz się jak zostać jednym z nas. Serdecznie zapraszamy.

 3. Policjanci rozdawali maseczki w marketach

  Strzeleccy policjanci w trosce o zdrowie społeczeństwa rozdawali w marketach maseczki. Pamiętajmy, że wirus wciąż jest groźny, a ryzyko zarażenia – jeśli nie stosujemy się do zasad higieny – wciąż wysokie. Dbając o życie i zdrowie własne oraz osób nam najbliższych, stosujmy się do przepisów i zaleceń.

 4. Obchody z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej w Strzelcach Opolskich

  W Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich odbyły się uroczystości z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej. Funkcjonariusze i pracownicy cywilni otrzymali wyróżnienia i nagrody. Przede wszystkim był to czas mianowania na kolejne stopnie służbowe. W obchodach uczestniczył między innymi Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu podinsp. Jacek Basik. Mszę św. w intencji policjantów, pracowników cywilnych oraz ich rodzin odprawił kapelan strzeleckich policjantów ksiądz Rudolf Nieszwiec.

 5. Strzeleckie obchody Święta Policji

  W Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich, odbyły się Powiatowe Obchody Święta Policji. W uroczystej zbiórce uczestniczył m.in. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadkom. Jacek Kozłowski, przedstawiciel Wojewody Opolskiego, Starosta Strzelecki, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych oraz prokuratury. Mszę św. w intencji policjantów, pracowników cywilnych oraz ich rodzin odprawił kapelan strzeleckich policjantów ksiądz Rudolf Nieszwiec.

 6. Strzelecka Policja obchodziła swoje święto

  Powiatowe obchody Święta Policji w Strzelcach Opolskich odbyły się w strzeleckim Starostwie. Policjanci otrzymali wyróżnienia i nagrody. Były też mianowania na kolejne stopnie służbowe. W obchodach Święta Policji uczestniczył między innymi pełniący obowiązki Zastępca Komendanta Wojewódzki Policji w Opolu podinsp. Bogdan Piotrowski, Wojewoda Opolski, Starosta Strzelecki, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych oraz prokuratury.

 7. Patrol Roku 2017

  Sierż. Jakub Cielma i st. post. Grzegorz Pietruszka z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich, zostali zwycięzcami Turnieju "Patrol Roku 2017" na Opolszczyźnie. 22 funkcjonariuszy z całego województwa rywalizowało między innymi na strzelnicy oraz policyjnym torze przeszkód. Policjanci, którzy zajęli I i II miejsce będą reprezentować nasz garnizon podczas wrześniowych zawodów ogólnokrajowych w Słupsku.

 8. Apel o krew dla policjanta

  Nasz kolega policjant potrzebuje pomocy. Paweł Buczma, policjant z Radomia nagle zachorował. Od wielu tygodni przebywa na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej Szpitala MSWiA. Do dalszego leczenia pilnie potrzebna jest krew.

Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie
Punkt kontroli autokarów
Utraciłeś dokumenty? Zastrzeż je w Banku!