20 000 złotych na dodatkowe patrole - Aktualności - KPP Strzelce Opolskie

Aktualności

20 000 złotych na dodatkowe patrole

Data publikacji 09.02.2018

Gmina Strzelce Opolskie przeznaczyła 20 000 złotych na dodatkowe patrole policji. Porozumienie w tej sprawie podpisał Komendant Powiatowy Policji w Strzelcach Opolskich podinsp. Witold Apolinarski oraz Burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc. Policjanci, podczas dodatkowych patroli będą pełnić służbę w miejscach najbardziej zagrożonych.

Porozumienie zostało podpisane w Urzędzie Miasta w Strzelcach Opolskich. Dzięki funduszom wygospodarowanym z budżetu gminy, wzmożone patrole będą odbywały się na terenie gminy o różnych porach dnia z uwzględnieniem oczekiwań społecznych.

Funkcjonariusze, w ramach dodatkowej służby, będą także kierowani do zabezpieczania różnego rodzaju imprez organizowanych na terenie gminy. Umundurowani policjanci dodatkowe patrole będą pełnić w swoim wolnym od służby czasie.

Porozumienie określa również zakres współpracy pomiędzy Policją i miastem Strzelce Opolskie. Obejmuje między innymi zasady prowadzenia wspólnych działań i przedsięwzięć w oparciu o analizę stanu bezpieczeństwa.

  • Dodatkowe patrole w gminie Strzelce Opolskie
  • Dodatkowe patrole w gminie Strzelce Opolskie