Możesz zostać jednym z nas - Aktualności - KPP Strzelce Opolskie

Aktualności

Możesz zostać jednym z nas

Data publikacji 10.11.2017

By przybliżyć Wam służbę w opolskiej Policji, powstał film pokazujący naszą codzienną pracę. Choć nie należy ona do łatwych, to jednak może dawać dużo satysfakcji. Wielkie podziękowania dla TV Brawo, która zrealizowała i zmontowała cały spot. Jeśli jesteście zainteresowani służbą w naszej formacji, skontaktujcie się z zespołem doboru. W tym roku możemy przyjąć kolejnych 178 nowych funkcjonariuszy.

W ubiegłym roku do służby w opolskiej Policji przyjęliśmy 144 osoby. W tym roku w nasze szeregi może wstąpić kolejnych 178 funkcjonariuszy. Nabór odbywa się w sposób ciągły, natomiast kolejne terminy przyjęć w 2017 roku to: 20 marca, 16 kwietnia, 2 lipca, 24 września i 27 grudnia.

Jeśli interesujesz się pracą w Policji skontaktuj się z Zespołem Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, ul. Powolnego 3, tel. 77 422 21 50.

Film powstał dzięki życzliwości i otwartości Telewizyjnego Studia Brawo, jak również zangażowaniu m.in. pracowników i funkcjonariuszy z Laboratorium Kryminalistycznego, Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Opolu oraz Wydziału Prewencji KMP w Opolu.


Czytaj też►

 

Ładowanie odtwarzacza...