Aktualności

Próbny test sprawności fizycznej

Data publikacji 10.08.2023

Chcesz zostać policjantem? Obawiasz się testu sprawności fizycznej? A może chcesz się przekonać, czy jesteś dobrze przygotowany? Swoje możliwości możesz sprawdzić 22 sierpnia 2023 w Strzelcach Opolskich, biorąc udział w próbnym teście sprawności fizycznej.

Dobór do służby w Policji jest procedurą wieloetapową. Chodzi o to, aby policyjny mundur nosili ludzie, którzy mają ku temu największe predyspozycje. Oprócz cech osobowościowych, ważna jest również kondycja fizyczna. Dlatego test sprawnościowy na specjalnym torze przeszkód jest jednym z etapów kwalifikacji.

22 sierpnia w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich na ulicy Kozielskiej 34, wszystkie chętne osoby będą mogły osobiście sprawdzić, jakie wymagania stawiane są kandydatom. Próbny test sprawności fizycznej odbędzie się w godzinach 17:00-18:00.

Przystąpienie do próbnego testu pozwoli sprawdzić umiejętności i kondycję fizyczną, ale także zdiagnozować ewentualne elementy wymagające poprawy. Ułatwi to pozytywne zaliczenie testu sprawności fizycznej w przyszłości, podczas formalnej procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Zespołem ds. Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich pod nr 47 863 22 37, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

Powrót na górę strony