Aktualności

Policjanci zabezpieczali bieg charytatywny

Data publikacji 14.06.2021

Na terenie gminy Izbicko odbył się bieg charytatywny. Uczestnicy chcieli pomóc jednemu z mieszkańców w powrocie do zdrowia. W wydarzeniu brali udział nie tylko zawodnicy, który uwielbiają biegać na co dzień, ale również całe rodziny, które chciały wspomóc szczytny cel akcji. Strzeleccy policjanci zabezpieczali wydarzenie, pilnując ładu i porządku publicznego oraz dbając o płynność ruchu na drogach, przyległych do trasy biegu.

W niedzielę na terenie gminy Izbicko odbył się bieg charytatywny. Wyścig został zorganizowany, by wspomóc mieszkańca naszego powiatu, który kilka lat temu uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Tegoroczna trasa przebiegała głównie przez ścieżki leśne oraz wzdłuż miejscowych stawów. W wydarzeniu brali udział nie tylko zawodnicy, którzy uwielbiają biegać na co dzień, ale także cale rodziny, które chciały wspomóc charytatywny cel akcji.

Strzeleccy policjanci zabezpieczali niedzielne wydarzenie. Z uwagi na to, że trasa wyścigu miejscami przebiegała przez jezdnię, policjanci dbali o bezpieczeństwo uczestników biegu oraz o płynność ruchu na drogach. Pilnowali również ładu i porządku publicznego. Niedzielny bieg odbył się w niezakłócony sposób.

  • Na zdjęciu widoczny radiowóz policyjny, w tle uczestnicy biegu.
  • Zdjęcie przedstawia policjanta zabezpieczającego bieg, w tle zawodnicy.
  • Zdjęcie przedstawia radiowóz policyjny, w tle uczestnicy biegu.
  • Zdjęcie przedstawia zawodników, którzy biegną z wózkami dziecięcymi.
  • Zdjęcie przedstawia policjanta zabezpieczającego wyścig, w tle zawodnicy.
  • Zdjęcie przedstawia radiowóz policyjny, w tle zawodnicy.
Powrót na górę strony