Aktualności

Kradł mienie z posesji - grozi mu do 5 lat więzienia

Data publikacji 14.02.2023

Mieszkaniec Ozimka kradł mienie na terenie Kolonowskiego. Na jego koncie była piła stołowa, samochód, a także elementy ogrodzenia. Łączne straty jakie spowodował mężczyzna oszacowano na kwotę blisko 7.000 zł. Śledczy z Komisariatu Policji w Zawadzkiem przedstawili 40-latkowi łącznie 3 zarzuty, za które grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym roku na terenie Kolonowskiego doszło do kilku kradzieży z okolicznych posesji. Mieszkańcom miejscowości skradziono piłę stołową, samochód oraz elementy ogrodzenia. Straty, jakie tym samym spowodowano pokrzywdzeni oszacowali na łączną kwotę blisko 7.000 zł.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Zawadzkiem sumiennie zbierali materiał dowodowy. Ustalali świadków zdarzeń oraz analizowali szczegóły wszystkich kradzieży. Intensywna praca funkcjonariuszy operacyjnych przyniosła zamierzony efekt. Policjanci ustalili, że sprawcą wspomnianych wcześniej przestępstw jest 40-letni mieszkaniec Gminy Ozimek. Kryminalni przedstawili mężczyźnie łącznie 3 zarzuty, za które grozi mu do 5 pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony